VODIC SKUPINY B+E, DO MKD, STÁLE AKTUALNÉ

Náplň práce

Prijmeme vodiča na solo B+E na medzinárodnú prepravu.
Prosím iba seriózni záujemcovia, ktorí si prečítali celý inzerát. Ďakujeme.

Výhody:
* Šofér má prideleného vlastného špeditéra, ktorý sa mu venuje
* Šofér má pridelenú dodávku, na ktorej jazdí iba on
* Možnosť parkovať dodávku doma, prípadne príspevok na cestovanie do práce
* Pravidelný a dôkladný servis vozidla
* Priateľský a ľudský prístup
* Bonusy za neštandardné prepravy
* Príspevok na paušál (po 3 mesiacoch)

Požiadavky:
* Vodičský preukaz skupiny B+E
* Skúsenosti s dodávkami a dobré vodičské schopnosti
* Chuť a ochota pracovať
* Starostlivosť o pridelené vozidlo
* Znalosť cudzieho jazyka je výhodou

TYP PRACOVNÉHO POMERU : Živnosť/hpp
Nástupné platové podmienky: 1 600e
Nástup možný od 21.3.2022

Hľadáme šikovného a zodpovedného vodiča.
Jazdíme do AT, DE, BE, NL,
Vždy berieme ohľad na potreby vodiča a nenútime ho jazdiť keď nechce.
Sídlo firmy je v Uherském Hradišti. Preferujeme záujemcov zo západného Slovenska.
Pokiaľ si chcete túto prácu iba vyskúšať, prosím neoslovujte nás, hľadáme dlhodobú spoluprácu, ideálne na dlhé roky.

V blízkej dobe budeme rozširovať vozový park, takže si môžete kontakt na nás odložiť aj na neskôr.
V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

Mzdové podmienky: 2 000 €

Druh pracovného pomeru: SZČO

Potrebný vodičský preukaz: CE, B

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Dodávka

Jazdí sa do krajín: Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko

Spoločnosť

Roman

Sídlo spoločnosti: Trenčín, Trenčiansky kraj

Ponuka pridaná: 22.06.2022