Vodič VZV - Nitra

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
Úlohou Operátora manipulačnej techniky 1 je vykonávať práce v sklade podľa požiadavky nadriadených pracovníkov, v zmysle plnenia plánov a prevádzkových ukazovateľov. Predovšetkým nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru a prácu súvisiacu s uvedenými pomôckami ako prácu s príslušnými technickými zariadeniami a dokumentáciou. Pracovný výkon je meraný ukazovateľmi dosahovania stanovených cieľov produktivity. Operátor manipulačnej techniky 1 musí spĺňať stupeň zručnosti Skladového pracovníka 1-2 a zároveň jeho úlohou je práca so scannerom a na nízkozdvižnom vozíku (NZV).
Benefity: Ubytovanie hradené, Ubytovanie zabezpečené, Vlastná doprava zamestnávateľa, • Mesačný bonus od 0 až 10% zo mzdy, • Nadčasový bonus 2 alebo 4 € / hodina za každú platenú nadčasovú hodinu nad hranicu 15 hodín mesačne, • Nočná príplatok 1,43€/ hod. brutto, • Štátny sviatok 100%, • Nadčas - základná mzda + 40% priemernej mzdy za hodinu, • Príplatok za sobotu – suma 1,79 €/hod, • Príplatok za nedeľu – suma 3,58 Eur/hod, • Strava - hodnota 1 stravného lístka 4,50,-€ - hradí zamestnávateľ 100%
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), manuálna zručnosť, tímová práca
Predpoklady: pozornosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, praktické myslenie, komunikatívnosť
Požiadavky: nie je potrebné mať oprávnenie na VZV - vieme zaškoliť

Kontakt:
Mgr. Miroslava Valentíny PhD.
+421908961969

Mzdové podmienky: 5,61 EUR za hodinu

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

EPF Group, a.s.

Sídlo spoločnosti: Nitra, Nitriansky kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Kontaktujte spoločnosť na +421908961969

Ponuka pridaná: 23.06.2022 - zdroj