Vodič / strojník domiešavača

Náplň práce

Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla
Hľadáme nového šikovného kolegu do menšej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá sa zaoberá čerpaním betónových zmesí a ich prepravou. Ponúkaná pozícia vodič strojník autodomiešavača je hlavne vhodná pre adeptov, ktorý majú radi prácu vonku. Samozrejmosťou a zároveň nutnosťou je vodičský preukaz typu „C“. Pokiaľ tvoje technické znalosti nie sú dostačujúce, na prácu strojníka sme ochotní ťa bez problémov zaškoliť. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie. Na oplátku samozrejme očakávame: nebáť sa nových vecí, chuť do práce a najmä zodpovednosť.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť
Predpoklady: spoľahlivosť
Požiadavky: Vodičský preukaz sk. C (PODMIENKOU) KKV Tachografová karta vodiča (výhodou) Strojnícky preukaz (výhodou) Psychotesty Lekárska prehliadka Samostatnosť Technická zručnosť Spoľahlivosť Flexibilita Zodpovednosť Chuť pracovať

Kontakt:
Rastislav Lamoš
+421907781180

Mzdové podmienky: 1 300 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Domiešavač

Spoločnosť

Bawer-trans, s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Kontaktujte spoločnosť na +421907781180

Ponuka pridaná: 23.06.2022 - zdroj