Vodič MKD C+E

Náplň práce

Prijmeme vodiča MKD na trvalý pracovný pomer. Vodič má pridelený ťahač Volvo s plachtovým návesom. Jazdí sa 2 týždne, 24h pauza vonku a následne 45h pauza doma. Vieme sa prispôsobiť požiadavkám vodiča podľa potreby. Plat 85€/deň. Výplata vždy načas do 12. dňa v mesiaci.

Kontakt: František Pekara - 0911 431 544

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 850 €

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Nemecko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko, Dánsko, Belgicko, Česko

Spoločnosť

NILF s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Rajecké Teplice, Žilinský kraj

Ponuka pridaná: 11.07.2022