Vodič osobných motorových vozidiel a dodávok

Náplň práce

Vodič osobného motorového vozidla, dodávky a taxíka inde neuvedený
Vodič osobných motorových vozidiel a dodávok Vodič dodávky vedie vozidlá kategórie N1 projektované a konštruované na prepravu tovaru s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou neprevyšujúcou 3500 kg. Vykonáva bežnú údržbu vozidla podľa manuálu.- Manipuluje s finančnou hotovosťou aprostriedkami zverenej kreditnej karty
Benefity: hradené ubytovanie
Prax: aspoň 6 mesiacov
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť
Predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť
Požiadavky: trpezlivosť, dochvíľnosť

Kontakt:

Mzdové podmienky: 800 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, B1

Typ jazdeného vozidla: Dodávka

Spoločnosť

Manpower Logistics s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Ponuka pridaná: 03.08.2022 - zdroj