Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
MKD+VKD - Vedenie nákladného vozidla v krajinách podľa druhu práce, o akú máte záujem MKD – krajiny V4 (SK, HU, CZ, PL) od pondelku do piatku MKD – krajiny EU - dva týždne vonku a víkend doma
Benefity: Základná zložka mzdy + pohyblivá zložka podľa výkonu
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, fyzická zdatnosť
Predpoklady: spoľahlivosť
Požiadavky: lekárska prehliadka, povinné psychotesty, platná karta vodiča

Kontakt:
Ing. Zita Mayerová
+421245640204

Benefity: Víkendy voľné

Mzdové podmienky: 876 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Česko, Maďarsko, Poľsko

Spoločnosť

MAYER TRANSPORT SK spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Ponuka pridaná: 09.08.2022 - zdroj