Vodič VZV

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
Vodič vzv , skladník , manipulant.
Benefity: Ubytovanie, Vlastná doprava zamestnávateľa, príspevok na ubytovanie , možnosť záloh , doprava zabezpečená.
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tímová práca
Predpoklady: spoľahlivosť, pozornosť, praktické myslenie
Požiadavky: Do automobilového priemyslu hľadáme vodiča vzv, skladníka , manipulanta . Práca na zmeny výhodné platobné podmienky doprava, možnosť záloh . Práca na trvalý pracovný pomer .

Kontakt:
Andrej Németh
+421911226166

Mzdové podmienky: 867 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

Work Invest s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Malacky, Bratislavský kraj

Ponuka pridaná: 09.08.2022 - zdroj