Rýchlo rastieme a potrebujeme šikovných kolegov - VODIČOV

Náplň práce

Ste šikovný, skúsený vodič s vodičským preukazom skupiny C, resp. E, ktorého šoférovanie a práca s veľkými strojmi naozaj baví?
Uprednostňujete prácu v blízkosti Vášho bydliska?
Je pre Vás dôležitá perspektíva a istota stabilného zamestnania v silnej spoločnosti s tradíciou?
Ceníte si u Vášho zamestnávateľa serióznosť, dodržiavanie dohôd, možnosti zvyšovania kvalifikácie a férovú komunikáciu?
Ak je Vaša odpoveď na predchádzajúce otázky „ÁNO“, môže byť táto príležitosť práve pre Vás.

Do nášho priateľského tímu prevádzky Košice hľadáme kvalifikovaného vodiča skupiny C a E.

Vašou náplňou práce by bolo najmä zvážanie druhotných surovín od dodávateľov, prípadne presun materiálu medzi vlastnými prevádzkami.
Súčasťou Vašej práce by bola manipulácia s kontajnermi, prípadne manipulácia materiálu hydraulickou rukou, preto by bolo Vašou výhodou mať skúsenosti s kontajnerovým naťahovačom a spomínanou hydraulickou rukou.
Samozrejmou súčasťou Vašej práce by bolo tiež zodpovedné vedenie predpísanej dokumentácie, dôsledná starostlivosť o vozidlo a zodpovednosť za správne a presné používanie elektronických zariadení vozidla (GPS, GT2,3, mýto).
Od nového kolegu očakávame vysoké pracovné nasadenie, zmysel pre tímovú spoluprácu, samostatnosť a ceníme si priamu a priateľskú komunikáciu v kolektíve.

Platové podmienky:
Základná mzda 1100 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 300 Eur mesačne + prémiová zložka

Podmienkou je platná KKV, tachografová karta a psychotesty.
Platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení, resp. skúsenosti s prácou s hydraulickou rukou výhodou.

Nemáte platné potrebné doklady, prípadne Vám zatiaľ chýbajú skúsenosti v rozsahu, ktorý požadujeme, ale ste človekom, ktorý sa nebojí práce a má chuť sa zlepšovať?
Ponúkame Vám príležitosť tieto zručnosti dosiahnuť zvyšovaním odbornej kvalifikácie a získaním preukazov na obsluhu zdvíhacích zariadení, kontajnerových naťahovačov, prípadne vybraných stavebných strojov či rozšírením vodičského oprávnenia.

Požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1 600 €

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C

Typ jazdeného vozidla: Hydraulická ruka

Spoločnosť

Dominik Hudák

Sídlo spoločnosti: Košice, Košický kraj

Ponuka pridaná: 10.08.2022