Operátor výroby AUTOSEDADIEL, SKLADNÍK, VODIČ VZV, RETRAK - VODERADY okr. Trnava *UBYTOVANIE ZADARMO, zmluvná DOPRAVA z okolia*

Náplň práce

VÝROBA AUTOSEDADIEL !!!
*** voľné pozície - OPERÁTOR VÝROBY.. SKLADNÍK/vodič VZV (w1, C) ***

Pohovor – streda – Nástup - štvrtok
Miesto práce: VODERADY (okr. Trnava)

Náplň práce:
OPERÁTOR VÝROBY - výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov, obsluha montážnej linky, kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

SKLADNÍK/VODIČ VZV - manipulácia s materiálom v sklade, práca s paletovým vozíkom, zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom, inventúry, zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu, zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu, zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením, zodpovednosť za zverený VZV, zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade .. POTREBNÉ PLATNÉ OPRÁVNENIE NA VZV skupina C a W1 !

Pracovný čas: 7,5 hod pracovný čas, 3- zmenná prevádzka – práca v čistom, bezprašnom a klimatizovanom prostredí...

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Benefity:
Zabezpečené: zaškolenie, doprava – 8 €/mesačne, ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante, stravovanie v závodnej jedálni / stravovacia karta / zrážka len 0,74€ za obed, pitný režim, 2x káva zdarma počas zmeny, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta, Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Kontakt:
Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel:
0917 839 697

Mzdové podmienky: 1030 - 1080 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Sme moderným, stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, a máme dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj českom pracovnom trhu. Poskytujeme zamestnanie viac ako 1400 zamestnancom. Máme vybudovanú dostatočnú sieť regionálnych náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku nielen uchádzačom o prácu, ale aj obchodným partnerom. Dôverná znalosť špecifík jednotlivých regionálnych trhov práce a efektívna infraštruktúra našich centier nám umožňuje rýchlo a flexibilne reagovať na individuálne požiadavky našich klientov. Máme vlastné tréningové a školiace stredisko pre výučbu obsluhy motorových vozíkov a bezpečnosti ochrany zdravia pri práci. V našom VZV & BOZP tréningovom centre dokážeme kvalitne a v reálnych podmienkach pripraviť uchádzačov o prácu na rôzne pozície v logistike a iných výrobných odvetviach.

Ponuka pridaná: 08.09.2022