Vodič MKD na linku SK - BE - SK

Náplň práce

Dopravná spoločnosť J.T.M. Trans so sídlom v Žiline, príjme vodiča MKD na HPP na pravidelné prepravy SK - B - SK.
Jedná sa do exportu o prepravu paletového tovaru s hmotnosťou do 5t a do importu prepravu železných zvitkov v muldových návesoch. Nejedná sa o turnusovú prácu. Jazdí sa PO - PIA. Vozidlá sa nestriedajú, každý kolega má pridelené svoje vozidlo. Moderný vozový park, ťahače značky DAF XF a XG+.

Kontakt: 0907 088 507 alebo [email protected]

Mzové podmienky: 1000€ základ + CN = 1700 až 1900€

Benefity: Víkendy voľné

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1700 až 1900€

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Kamión

Jazdí sa do krajín: Belgicko

Spoločnosť

J.T.M. Trans s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Žilina, Žilinský kraj

Zaujala Vás táto ponuka?

Pošlite Váš životopis na [email protected].

Ponuka pridaná: 08.09.2022