Pracovná ponuka nie je aktívna.

Táto pracovná ponuka už nie je aktívna. Pozrite si prosím podobné ponuky nižšie alebo prejdite na kompletný zoznam aktuálnych pracovných ponúk.

Vodič Taxi pre BA - s nájmom nového auta - Citroen C4 2023 (diesel, automat) za 13 €/deň.

názov spoločnostiRYDE a.s. mzdaOd 1 800 EUR/mesiac ponuka pridaná12.11.2023

Zvažujete, že by ste chceli jazdiť TAXI ale neviete ako na to? Ak ste seriózna osoba so správnymi hodnotami, my Vám so všetkým pomôžeme. Nasmerujeme Vás, čo všetko potrebujete, vybavíme koncesiu ...

Vodič na rozvoz objednávok z e- shopu v rámci Bratislavy a okolia

názov spoločnostiLIRIS SK, s. r. o. mzda1 600 EUR/mesiac ponuka pridaná12.11.2023

- rozvoz objednaného tovaru z distribučného skladu priamo k dverám zákazníka, a to tak v pracovné dni ako aj cez víkend - prezentácia spoločnosti a predávaných služieb zákazníkom prostredníctvom ko...

Vodič limuziny

názov spoločnostiCARTRANS, s.r.o. mzda1 500 EUR/mesiac ponuka pridaná12.11.2023

prepravy osôb na letiska VIP klientela zaručena! Hľadáme do nášho tímu spoľahlivého, zodpovedného a pracovitého vodiča s dlhoročnou praxou vo vedení vozidla, ktorému nebude robiť problém flexibilný...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP EU s.r.o. mzda840 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej kamiónovej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní návesu. Ben...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP EU s.r.o. mzda840 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej kamiónovej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní návesu. Ben...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda840 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič MKD

názov spoločnostiToifl Slovakia Transport spol. s r.o. mzda850 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Preprava voľne ložených stavebných materiálov cisternovými vozidlami v rámci SK, HU, AT, CZ, DE. Benefity: Výborné mzdové ohodnoteni...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP EU s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, Ruska a Ukrajiny, pomoc pri nakladan...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP Group s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná14.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, pomoc pri nakladaní a vykladaní náve...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP EU s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná15.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, Ruska a Ukrajiny, pomoc pri nakladan...

Vodič kamiónu

názov spoločnostiLPP EU s.r.o. mzda747,6 EUR ponuka pridaná15.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Vedenie kamiónu ( súprava ťahač + náves ) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave v rámci EÚ, Ruska a Ukrajiny, pomoc pri nakladan...

Vodič nákladných vozidiel - Strojník

názov spoločnostiZápadoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. mzda5,7 EUR za hodinu ponuka pridaná15.11.2023

Operátor stavebných strojov Riadenie a obsluha zemných strojov, motorových vozidiel, motorových vozidiel nad 3,5 t, vykonávanie pohotovostnej služby. Benefity: Dobré pracovné podmienky, služobný te...

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu

názov spoločnostiRIAVA CORPORATION, s. r. o. mzda880 EUR ponuka pridaná15.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava) Prax: aspoň 3 mesiace Kontakt: Miroslav Hruška +421944047780

Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu

názov spoločnostiBGV, s.r.o. mzda1 400 EUR ponuka pridaná15.11.2023

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava) - vodič cisternového vozidla - starostlivosť o zverené vozidlo - vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami - preprava cister...

Kuchár, vodič

názov spoločnostiTeresa Benedicta mzda870 EUR ponuka pridaná16.11.2023

Kuchár (okrem šéfkuchára) 1. preberá potraviny zo skladu potravín na základe žiadanky vyhotovenej diétnou sestrou, a vedúcou kuchyne 2. stará sa o riadne uskladnenie a ošetrenie prevzatých potravín...

Vodič s vodičským oprávnením skupiny B

názov spoločnostiMestská časť Bratislava - Petržalka mzda875 EUR ponuka pridaná16.11.2023

Vodič osobného motorového vozidla s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO - Je pre Vás volant Váš druhý život? - Ste ...

Vodič špeciálneho smetiarskeho vozidla

názov spoločnostiNEHLSEN - EKO, spol. s r.o. mzda1 100 EUR ponuka pridaná16.11.2023

Vodič smetiarskeho vozidla Vedenie špeciálneho smetiarskeho motorového vozidla, zber odpadu podľa daného harmonogramu, kontrola technického stavu vozidla. Prax: aspoň 1 rok Všeobecné spôsobilosti: ...

Údržbár, vodič

názov spoločnostiRegionálna veterinárna a potravinová správa Trnava mzda1 000 EUR ponuka pridaná16.11.2023

Údržbár bežné údržbárske práce, vodič, správca budovy Prax: aspoň 3 roky Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti), finančná a ekonom...

Hľadáme šoféra do taxislužby v Leviciach

názov spoločnostiTaxi Levice mzda1 500 € ponuka pridaná20.11.2023

POZOR, HĽADÁME ŠOFÉROV! A) Hľadáme šoférov, ktorí by sa stali súčasťou nášho tímu na plný úväzok. Ponúkame flexibilné pracovné hodiny s možnosťou 10/12-hodinových denných a nočných služieb (nočnú ...

Vodič dodávky do 3,5t

názov spoločnostiAnton mzda1300-1600eur ponuka pridaná21.11.2023

Sme dopravná spoločnosť so sídlom v Kežmarku a hľadáme vodiča plachtovej dodávky. Jazdíme prevažne Nemecko, Taliansko. Vozíme paletový tovar. Priemerný nájazd 15000km. Plat: 1300-1600eur. Email: to...