Vodič C+E Tautliner (Škandinávia 60% v roku)

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiMikBEAR s.r.o. ponuka pridaná17.03.2024

Náplň práce

- vedenie ťahača zn. VOLVO + Frigo/Tautliner
- prevažne 60% smer Škandinávia, zvyšok celá EU
- vozidlo je pridelené vodičovi, a tým pádom aj starostlivosť oň
- nie turnus, nie únia, systém 45 doma, 24 vonku (každý druhý mesiac týždenné voľno dľa dohody), poprípade dohoda
- jazda podľa predpisov
- schopnosť predvídať a komunikovať
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou
Benefity:
- finančné bonusy pri produktívnej práci, ročné bonusy
- komerčné poistenie pre vodičov platené firmou
- príjemný kolektív
- fakturačné mýtne jednoty na všetky krajiny
- automatické vypisovanie ZPV systémom
- strážené parkovanie osobného auta- dodržiavanie dohodnutého voľna

Požiadavky: príjemná a zrozumiteľná komunikácia, flexibilita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť, dravosť, rýchlosť, efektivita, organizačné schopnosti výhodou, ostatná znalosť cudzích jazykov výhodou,

Mzdové podmienky: 866 - 2 800 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, B, C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Kamión

Jazdí sa do krajín: Dánsko, Švédsko

Spoločnosť

MikBEAR s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Lehota, Nitriansky kraj

Vedenie spoločnosti má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy pod kontrolovanou teplotou na trhu, a práve preto je väčšou časťou zameraná na chladiarenskú resp. mraziarenskú dopravu, vrátane špeciálnych systémov a doplnkov v tomto odvetví. Pôsobí na vnútroštátnom a medzinárodnom trhu, zo zameraním najmä na Škandinávske krajiny.

Kontakt pre záujemcov

Kontaktná osoba: Miloš Mikláš
Tel. číslo: +421918977169

Zavolať