Vodič nákladného vozidla a obsluha HR

názov spoločnostiDAISY - ELEKTRO, spol. s r.o. ponuka pridaná08.10.2024

Náplň práce

Vodiči nákladných automobilov a kamiónov inde neuvedený
Vedenie nákladného vozidla a obsluha zdvíhacieho zariadenia hydraulickej ruky.
Benefity: - Mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami (stravné, nadčasové hodiny, ..)., - Mimoriadne odmeny za výkon práce., - Možnosť priebežného vzdelávania kariérneho rastu., - Zamestnanecká zľava na produkty v podnikovej predajni., - Firemné akcie a teambuildingy.
Prax: aspoň 6 mesiacov
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť
Predpoklady: praktické myslenie, technický talent
Požiadavky: Výhodou : Osvedčenie na obsluhu vybraných technických zariadení zdvíhacích podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci o zmene a doplnené niektorých zákonov v znení neskorších predpisov ( § 16 ods.1 )

Kontakt:
Katarína Horváthová
+421317806878

Mzdové podmienky: 1 400 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B, C, CE

Typ jazdeného vozidla: Kamión, Hydraulická ruka

Jazdí sa do krajín: Chorvátsko

Spoločnosť

DAISY - ELEKTRO, spol. s r.o.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421317806878
Odkaz: externý

Zavolať