Vodič autobusu

názov spoločnostiTEMPUS GROUP a.s. ponuka pridaná03.04.2024

Náplň práce

- zabezpečovanie mestskej a prímestskej autobusovej dopravy v Košiciach a v okolí - možnosť preplatenia Vodičského oprávnenia skupiny D a Kvalifikačnej karty vodiča - vek od 21 rokov ( Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa mení zákon Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov )
Benefity: Ubytovanie
Prax: bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť
Predpoklady: cieľavedomosť, pamäť, pozornosť, spoľahlivosť
Požiadavky: Mzdové podmienky (brutto). 1 100 EUR - 1 600 EUR/mesiac + príplatky, prémie a diéty.

Kontakt:
Iryna Yaremenko
+421907132096

Mzdové podmienky: 1 100 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, D, DE, CE

Typ jazdeného vozidla: Autobus, Kamión

Spoločnosť

TEMPUS GROUP a.s.

Sídlo spoločnosti: Košice, Košický kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421907132096
Odkaz: externý

Zavolať