Vodič na medzinárodnú dopravu - kolečká (DE)

názov spoločnostiL - TRANS Logistics s.r.o. ponuka pridaná20.04.2024

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)
Hľadáme vodičov E, na medzinárodné prepravy do DE (EU) - medzinárodná nákladná preprava (preprava v rámci EU) - úzka spolupráca so zákazníkom - bezpečné, šetrné a zodpovedné vedenie motorového vozidla - aktívna komunikácia s dispečerom - zabezpečenie nákladu voči pohybu a poškodeniu - dohľad nad nákladkou / výkladkou nákladu (v prípade dohody pomoc s touto činnosťou) - technická údržba - vizuálna kontrola pred / po jazde - stav / doplnenie / výmena kvapalín + pneumatík + svetiel - monitorovanie STK a servisu - čistenie interiéru a exteriéru - vedenie evidencie vozidla - vybavovanie dodacích, poprípade iných sprievodných listov
Benefity: - k základnej zložke mzdy prislúchajú diéty podľa odjazdených trás, - vieme zabezpečiť ubytovanie v Zohore, - víkendy nejazdíme (45pauza sa robí doma)
Prax: aspoň 6 mesiacov
Požiadavky: Vodič musí mať platné všetky doklady na výkon práce vodiča. - KKV - psychotesty - zdrav.spôsobilosť - karta vodiča

Kontakt:
Svetlana Černá
+421905910471

Mzdové podmienky: 740 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Kamión

Jazdí sa do krajín: Nemecko

Spoločnosť

L - TRANS Logistics s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Zohor, Bratislavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421905910471
Odkaz: externý

Zavolať