Vodič nákladného auta - skupiny C, E

názov spoločnostiCCS - Cargo Customs Service s.r.o. ponuka pridaná20.04.2024

Náplň práce

Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava)
- pravidelná preprava automobilových dielov - nakládka, vykládka (preukaz VZV výhodou) - práca so skenerom
Benefity: Ubytovanie, -zabezpečenie ubytovania s príspevkom na ubytovanie, -práca v stabilnej spoločnosti s pravidelným servisom nákladných áut, -dodržiavanie AETR, -pravidelný výplatný termín, -NON-STOP technický servis, -mesačné odmeny od 344 eur btto, -dochádzkový bonus do 200 eur btto
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, samostatnosť, tímová práca, vedenie motorových vozidiel
Predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť
Požiadavky: - tachografická karta - KKV - psychická a zdravotná spôsobilosť - znalosť dopravnej problematiky

Kontakt:
Jana Vukmirovičová
+421260103306

Erika Zvarová

Mzdové podmienky: 866 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, CE

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík, Kamión

Spoločnosť

CCS - Cargo Customs Service s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421260103306
Odkaz: externý

Zavolať