Rušňovodič - traťový strojník - Bratislava

názov spoločnostiŽeleznice Slovenskej republiky ponuka pridaná01.10.2024

Náplň práce

Rušňovodič v železničnej doprave
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude: - riadenie, obsluha, údržba, opravy strojov a hnacích vozidiel na železničných tratiach - nastavovanie parametrov automatických strojov vrátene opráv motorov, elektrických a hydraulických častí agregátov
Benefity: PONÚKAME:, - základná mzda 1 249 €/mes. brutto, - dosiahnutá priemerná mzda až do výšky 1565 €/mes. brutto po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu, - stabilná práca na trvalý pracovný pomer, - práca na jednu zmenu, - pracovná zmluva na dobu neurčitú, POSKYTUJEME:, - náborový príspevok v sume 2000 EUR, - stabilizačný príspevok vo výške 15% z tarifnej mzdy zamestnanca, - príspevok na hypotéku maximálne 350 €/mes., - príspevok na nájomné maximálne 250 €/mes., Zamestnanecké výhody, benefity, Sociálny dialóg ŽSR patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku. K jeho výsledkom patria aj nasledovné benefity:, Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci, • na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení Vám poskytneme pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce, • na sprevádzanie Vášho rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia máte nárok na ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce, • ak ste osamelá žena alebo osamelý muž s dieťaťom do 8 rokov alebo dieťaťom ZŤP do 26 rokov, poskytneme Vám pracovné voľno s náhradou mzdy, Starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov, • počas prvých 10 dní čerpania PN Vám vyplatíme dennú náhradu príjmu vo výške 60% vymeriavacieho základu, • pre vybrané profesie umožníme absolvovať rekondičné pobyty, • poskytujeme bezplatné psychologické poradenstvo a pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a pracovného zaradenia zamestnanca, Odmeny pre zamestnancov, • odmeníme Vás za vernosť pri životných jubileách - 50 a 60 rokov veku, podľa dĺžky odpracovaných rokov v našej spoločnosti od 100 EUR do 700 EUR, • odmeníme Vás aj pri odchode do dôchodku - 100 EUR za každý odpracovaný rok, • pri pracovných výročiach dostanete podľa dĺžky odpracovaných rokov odmenu od 70 do 190 EUR, Benefity v oblasti stravovania, • poskytneme Vám elektronické stravovacie poukážky alebo finančný príspevok na stravovanie a v prípade zmeny dlhšej ako 11 hodín máte nárok na 2. hlavné jedlo (ďalšia stravovacia poukážka alebo ďalší finančný príspevok na stravovanie), • dostanete príspevok zo sociálneho fondu na každé hlavné jedlo, • poskytneme náhradu pitnej vody a bezplatné občerstvenie pri záťaži teplom alebo chladom, Kariérne podmienky, • ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti a každoročný nárast mzdy, • zamestnáme Vás na dobu neurčitú, • garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu, • umožníme Vám celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj, Príspevky zo sociálneho fondu, • pre darcov krvi, držiteľov Jánskeho plakety, • na rekreačný pobyt v zariadeniach ŽSR a zariadeniach odborových organizácií, • na regeneráciu pracovnej sily, • pri dlhodobej práceneschopnosti, • na sociálnu výpomoc pri ťaživej situácii v rodine, Podpora zvýšenia kvality života, • prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie: STABILITA, • ponúkame cestovné výhody na Slovensku a v zahraničí pre Vás i Vašich rodinných príslušníkov, • ponúkame príspevok na životné poistenie zamestnancov Dynamik Ž
Požiadavky: POŽADUJEME: - stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou, elektrotechnické/ strojnícke zameranie výhodou - bezúhonnosť - manuálna zručnosť - dobrý zdravotný a psychický stav

Kontakt:
Mgr. Simona Horňáková
+421910309991

Mzdové podmienky: 1 249 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Hydraulická ruka

Spoločnosť

Železnice Slovenskej republiky

Sídlo spoločnosti: Východná, Žilinský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421910309991
Odkaz: externý

Zavolať