Hrobár - vodič

názov spoločnostiTechnické služby Senica, a.s. ponuka pridaná11.04.2024

Náplň práce

Hrobár
Výkop hrobov, prevoz a manipulácia so zosnulým, asistencia pri pohrebných obradoch.
Benefity: Dochádzkový bonus, náborový príspevok, 13. plat, mimoriadne odmeny za pracovný výkon, finančný príspevok na stravovanie, príspevok na DDS.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť
Predpoklady: empatia, spoľahlivosť
Požiadavky: Vodičský preukaz skupiny "B" podmienkou.

Kontakt:
Jana Šmálová
+421918188931

Mzdové podmienky: 1 000 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: B

Spoločnosť

Technické služby Senica, a.s.

Sídlo spoločnosti: Senica, Trnavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421918188931
Odkaz: externý

Zavolať