Rušňovodič traťový strojník - Spišská Nová Ves

názov spoločnostiŽeleznice Slovenskej republiky ponuka pridaná16.04.2024

Náplň práce

Rušňovodič v železničnej doprave
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude: - riadenie, obsluha, údržba, opravy strojov a hnacích vozidiel na železničných tratiach, železničných koľajových žeriavov a zariadení, - nastavovanie parametrov automatických strojov vrátene opráv motorov, elektrických a hydraulických častí agregátov.
Benefity: PONÚKAME :, - základná mzda 1 214€/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu - stabilná práca na trvalý pracovný pomer,, - práca na jednu zmenu,, - pracovná zmluva na dobu neurčitú., GARANTUJEME :, - termín výplaty k 12. dňu v mesiaci., POSKYTUJEME :, - cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,, - elektronické stravovacie poukážky alebo príspevok na stravovanie., VZDELÁVAME :, - odborné školenia na výkon práce., STARÁME SA O ZDRAVIE :, - pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce,, - príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR,, - nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov., MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :, - poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,, - životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov., VÁŽIME SI VERNOSŤ :, - rekondičné pobyty,, - odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), manuálna zručnosť, tímová práca
Predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), sebaovládanie, technický talent, trpezlivosť, vnútorná stabilita
Požiadavky: POŽADUJEME: - stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou, elektrotechnické/ strojnícke zameranie výhodou - bezúhonnosť - manuálna zručnosť - dobrý zdravotný a psychický stav

Kontakt:
Mgr. Miloš Bodnár
+421911112063

Mzdové podmienky: 1 214 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Hydraulická ruka

Jazdí sa do krajín: Slovinsko

Spoločnosť

Železnice Slovenskej republiky

Sídlo spoločnosti: Spišská Nová Ves, Košický kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421911112063
Odkaz: externý

Zavolať