Vodič (VP "E") - Bratislava s nástupným bonusom až do výšky 1000 Eur.

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiRAVEN, a.s. ponuka pridaná17.04.2024

Náplň práce

-vykonáva prepravu tovaru zo skladu k zákazníkom a prepravu od dodávateľov do skladov spoločnosti,
-dohliada na bezpečné naloženie tovaru,
-stará sa o bežné udržiavanie vozidla.

Pracovná doba: 6:00 - 14:30 hod., pondelok - piatok.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
- NÁSTUPNÝ BONUS AŽ DO VÝŠKY 1000 EUR,
- možnosť kariérneho rastu,

- program zamestnaneckých výhod, napr.:
ročná odmena/vianočný príspevok,
jubilejná odmena za odpracované obdobie,
príspevok za získanie nového zamestnanca,
platené "narodeninové" voľno,
kultúrne a športové firemné dni,
vianočný večierok,
vzdelávanie zamestnancov a ďalšie.

Benefity: Každý deň doma, Víkendy voľné

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 1 400 EUR/mesiac a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta.

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE, C

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov

Spoločnosť

RAVEN, a.s.

Sídlo spoločnosti: Považská Bystrica, Trenčiansky kraj

Skupina RAVEN, ktorú tvorí akciová spoločnosť RAVEN s dcérskymi spoločnosťami RAVEN CZ a. s., RAVEN PL Sp. z o. o. a RAVEN Hungary Kft., so svojimi takmer 800 zamestnancami v súčasnosti patrí k najdôležitejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky. Skupina RAVEN dosahuje ročný obrat v hodnote takmer 500 mil. €.

Spoločnosti skupiny RAVEN sú vyhľadávaným dodávateľom aj vďaka vysokej kvalite, prijateľnej cene, spoľahlivosti a službám, ktoré poskytujú moderne vybavené serviscentrá. Základnou filozofiou skupiny RAVEN je poskytovať zákazníkom čo najširší sortiment hutníckeho materiálu a neustále napredovať v budovaní silnej značky a pevných vzťahov so svojimi zákazníkmi.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: 0914 737 247

Napísať e-mail