Vodič VZV/CXT

názov spoločnostiJOBS Temporary Services, s. r. o. ponuka pridaná26.04.2024

Náplň práce

Operátor vysokozdvižného vozíka
- práca v automobilovom priemysle - Bratislava (Devínska Nová Ves) - zabezpečovanie príjmu, vykládky a kontroly dodaného materiálu a systémového spracovania dodávky - sledovanie množstva materiálu vo výrobe a zabezpečovanie včasného dopĺňanie materiálu - príprava, zabalenie a označenie materiálu, vytlačenie a kontrola sprievodnej dokumentácie k dodávke - práca na 8 hodinové zmeny (3-zmenná prevádzka). Termín nástupu: ihneď alebo dohodou. Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.
Benefity: Ubytovanie, - nástupný plat spolu s príplatkami = od 1200 Eur brutto, - stravné = 5,85 € gastrolístky, - dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
Prax: aspoň 6 mesiacov
Požiadavky: - platný preukaz VZV - zodpovednosť - seriózny prístup k práci

Kontakt:
Mgr. Matúš Dóša
+421902900116

Mzdové podmienky: 951 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

JOBS Temporary Services, s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Bratislava, Bratislavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421902900116
Odkaz: externý

Zavolať