Skladník/Manipulant

názov spoločnostiInterTechnic s. r. o. ponuka pridaná23.04.2024

Náplň práce

Pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant). Pracovník v sklade (skladník). Operátor vysokozdvižného vozíka
- obsluha VZV, - príjem a výdaj materiálu, - práca so skladovým hospodárstvom (PC) - balenie a príprava výrobkov na vývoz, - spolupráca s oddelením logistiky - drobná montáž, - spolupráca pri inventúre skladových zásob
Benefity: • nástupný plat bude individuálne posúdený podľa schopností a skúseností kandidáta, • práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti, • odborné zaškolenie, • mzdový a profesionálny rast, • mzda načas, • mesačný bonus, • preplácanie nadčasov, • teplé servírované obedy v spoločnosti, • individuálne odmeny, • odmena pri pracovnom výročí či životnom jubileu, • bonus za odporučenie kolegu, • tretí dôchodkový pilier, • OOPP so zreteľom na individuálne potreby zamestnanca, • zabezpečený pitný režim, • firemné akcie, • príjemné pracovné prostredie
Prax: aspoň 6 mesiacov
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, samostatnosť, tímová práca
Predpoklady: komunikatívnosť, spoľahlivosť
Požiadavky: Výhodou sú skúsenosti s prácou na VZV, flexibilita a zodpovedný prístup k práci.

Kontakt:
Katarína Ábelová
+421915697829

Mzdové podmienky: 950 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

InterTechnic s. r. o.

Sídlo spoločnosti: Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +421915697829
Odkaz: externý

Zavolať