Vodič MKD

top ponukaTOP ponuka názov spoločnostiAdmito s.r.o. ponuka pridaná08.05.2024

Náplň práce

Hladame spolahliveho vodica kamionovej dopravy (vodicky preukaz C,E, karta vodica, kvalifikacna karta potrebne) pre renomovanu nemecku rodinnu logisticku firmu.
Jazdi sa len od pondelka do piatka zväcsa po Nemecku len vynimocne zahranicie. Momentalne 12 ton tahace s kontajnermi rozneho druhu, tahace znacky Man.
Nakolko sa miesto prace nachadza ca. 550 km od Bratislavy cesty domov su casovo realizovatelne (Norimberg - Nemecko). Zakladne jazykove znalosti nemciny su postacujuce. Nemecka zmluva, ktora zarucuje 24 dni dovolenky. Zakladny plat je 3.500,- € brutto. K uvedenemu platu sa vyplaca tyzdenna dieta do max. 112,- € (netto).

Víkendy voľné, Ubytovanie zabezpečené

Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 3500 €

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: CE

Typ jazdeného vozidla: Ťahač návesov, Nákladné vozidlo nad 7,5t, Kamión

Jazdí sa do krajín: Nemecko

Spoločnosť

Admito s.r.o.

Kontakt pre záujemcov

Tel. číslo: +491792494048

Napísať e-mail