JIT VODIČ skupiny C+E NA VNÚTROŠTÁTNE PREPRAVY Z CELÉJ SR

názov spoločnostiĽuboš ponuka pridaná16.04.2024

Náplň práce

Rodinná dopravná spoločnosť prijme do svojho kolektívu vodičov na vnútroštátnu prepravu linkového charakteru pre priame zásobovanie automobilového priemyslu.
Jedná sa o prepravy JIT – Just in Time.

1 x vodič skupiny C+E / náves - 8 hod smeny / ranná, poobedná, nočná
Trasa: LOZORNO - D.N.V. a späť
Nástup možný: Ihneď
Plat v čistom: 8 hod smena - 68 EUR
Mesačne v čistom: 1.450 EUR

2 x vodič skupiny C+E / náves / 12 hod. smeny
Denná, Nočná
Trasa: LOZORNO – D.N.V. a späť
Plat v čistom :12 hod / smena / do 168 hod / = 100 EUR
Mesačne v čistom: 1.450-1.950 EUR

1 x vodič skupiny C+E + VZV / náves / 12 hod. smeny, Denná, Nočná
Trasa: D.N.V. – D.N.V. a späť
Plat v čistom :12 hod / smena / do 168 hod / = 106 EUR
Mesačne v čistom: 1.480-1.980 EUR

Náplň práce:
Jedná sa o prepravy tovaru na nákladných vozidlách Ťahač + Náves (mega) a vozidlách SÓLO z Lozorna do D.N.V. a späť.
Práca je na 12 hod. smeny denne a nočné.
Práca len počas pracovných dní, víkendy voľno.
Práca zahŕňa aj manuálnu vykládku a nakládku JIT – vozíkov, nie fyzicky náročnú.
Požadujeme:
Vodičský preukaz skupiny C+E, C ,
Čistý register trestov
Zodpovednosť, slušné vystupovanie, starostlivosť o vozidlo
Lojálnosť a chuť pracovať
Pomôžeme:
Vodičov bez praxe alebo s minimálnou praxou zaškolíme a naučíme.
Vodičom bez TK, KKV, Psychotestov a ZP pomôžeme finančne vybaviť potrebné doklady.
Vodičom ktorý nie sú z okolia Lozorna ubytovanie zabezpečíme a aj pomôžeme s cestovaním do práce.
Ponúkame:
Práca len počas pracovných dní / víkendy voľno /
Pracovný čas 168 hodín mesačne
Možnosť práce naviac formou nadčasov
2 až 3 týždne pravidelnej celozávodnej dovolenky v letnom období
1 až 2 týždne pravidelnej celozávodnej dovolenky v zimnom období
Zabezpečíme Poistenie zodpovednosti zamestnanca voči zamestnávateľovi na náklady zamestnávateľa.
Preplácanie časti cestovného do a zo zamestnania
V prípade potreby ubytovania počas pracovných dní, ubytovanie zdarma
Férový prístup a ochotná komunikácia

V prípade záujmu alebo bližších informácii volajte: Ľuboš- 0911 325 282

Požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča

Mzdové podmienky: 450 EUR

Druh pracovného pomeru: TPP

Potrebný vodičský preukaz: C, D

Typ jazdeného vozidla: Vysokozdvižný vozík

Spoločnosť

Ľuboš

Sídlo spoločnosti: Malacky, Bratislavský kraj

Kontakt pre záujemcov

Odkaz: externý

Otvoriť odkaz